Vůbec první neformální setkání braneckých odborářů a jejich rodinných příslušníků proběhlo v přátelském duchu a uvolněné atmosféře. Akci uspořádala Základní organizace OS KOVO BRANO Hradec nad Moravicí v sobotu 23. června.

Dějištěm setkání odborářů byl areál TG Park v Hradci nad Moravicí. Pro dětské návštěvníky byla připravena řada lákadel – skákací atrakce, airsoftová střelnice (mohli vyzkoušet i dospělí), jízda na koních, malování na obličej. K poslechu (případně i tanci) hrála cimbálová kapela Iršava a poté i skupiny Šajtar. Zajištěno bylo rovněž občerstvení a opékání buřtů.

„Chtěl bych poděkovat všem svým kolegům, kteří pomohli s organizací. Poděkování si zaslouží také Tomáš Žídek s agenturou TOMINO, a to za výraznou pomoc na celé akci. Samozřejmě, děkuji každému, kdo přišel na toto neformální přátelské setkání,“ uvedl předseda ZO OS KOVO BRANO Hradec nad Moravicí Petr Lichnovský.