Někde jsme četli studii, že na 34 zákazů a odpovědí NE, připadá jedna odpověď ANO a svolení. Jsme celý život vychovávání v zákazech a negativních odpovědích. Zdá se vám to normální ? Proto vám přinášíme pár důvodů pro „NE“ být v odborech…. více dále.

(NE) vadí mi přesčasy, (NE) vadí mi o týden kratší dovolená, (NE) vadí mi menší plat, (NE) vadí mi teplota na hale, (NE) vadí mi pracovní tempo, (NE) vadí mi pracovní soboty, (NE) vadí mi, platit za právní pomoc, (NE) vadí mi hodnocení podle (slušně „obličeje“), (NE) vadí mi, že nebudu mít odstupné, (NE) vadí mi, že při úrazu, se mě nikdo nezastane, (NE) vadí mi, že platím více za telefonní tarify, (NE) vadí mi, že mi nikdo nepomůže při živelné pohromě, (NE) vadí mi …a dost!!!

Chceš být na vše sám? NÉ? Tak na co čekáš? Vstup do odborů. V jednotě je síla! Jsme tady pro ty, komu není jedno, kde stráví 1/3 svého života. ZO OS KOVO BRANO